עמותת קהילתיים הינה עמותה עירונית בבעלות מלאה של עיריית גבעתיים. העמותה הוקמה בשנת 2015 והיא פועלת לרווחת תושבי העיר גבעתיים בתחומי תרבות ופנאי, קהילה, ספורט קהילתי וחינוך בלתי פורמלי.

העמותה הוקמה על מנת לאגד את הטיפול והמשאבים בתחומים עליהם הופקדה, ליצור סינרגיה בין תחומים אלו,לייעל את תהליכי הרכש והתקציב ולחסוך בהם. כל ההכנסות מוחזרות לתוך פעילות העמותה על מנת להרחיב את מגוון השירותים אותם מספקת העמותה.

העמותה נותנת מענה רחב לכלל פלחי האוכלוסייה ופועלת בשיתוף פעולה מלא עם אגפי העירייה השונים לצורך כך.


 

תושבים יקרים, 

אני שמח וגאה להציג בפניכם את האתר החדש של עמותת ״קהילתיים״, המרכז עבורכם את כל המידע על פעילויות הפנאי, התרבות והקהילה בגבעתיים. 

זהו שלב חשוב נוסף בתהליך הייעול והדיגיטציה של העירייה, במטרה להנגיש את המידע והשירותים בדרך המהירה והנוחה ביותר. 

באתר תוכלו להתעדכן לגבי כל האירועים הקהילתיים בעיר, להירשם לחוגים, לבצע רכישות באופן מקוון, לקבל מענה ומידע בנושאים ספציפיים באמצעות הצטרפות לקבוצות הוואטסאפ השונות ועוד.

בנוסף תוכלו להתעדכן ולעקוב אחר שירותים ופרויקטים חדשים בעיר, כמו למשל פרויקט החל"דיה, המיועד להורים בחופשת לידה, פרויקטים לקהילת הלהט"ב ופעילויות לגיל הרך. 

אני מבקש להודות לעמותת ״קהילתיים״, הפועלת מזה שמונה שנים לרווחת תושבי העיר בתחומי תרבות ופנאי, קהילה, ספורט קהילתי וחינוך בלתי פורמלי. 

נשמח לראותכם בשלל פעילויות התרבות והקהילה בעיר.


שלכם,
רן קוניק,
ראש עיריית גבעתייםתושבים יקרים,

ברוכים הבאים לאתר החדש של עמותת קהילתיים. 

פעילויות העמותה, מהמרכזים הקהילתיים, דרך מרכזי התוכן, הגופים האומנותיים, הקונסרבטוריון והתיאטרון, מקיפים עולם גדול ומגוון של תרבות, פנאי וקהילה וחינוך בלתי-פורמאלי ומשתקפים בתוכן המתעדכן שבאתר. 

התחדשנו באתר מאיר פנים לרווחתכם, המאפשר לנו להיות "ירוקים" יותר להציג את הפעילויות באופן דיגיטלי תוך חיסכון בעלויות, האתר מאפשר גם תשלום בביט לנוחיותכם וכן כולל מערכת מענה אוטומטית בווטסאפ שתאפשר לכם לפנות אלינו בנוחות, ולנו להשיב במהירות.

מאחל לכם שנת פעילות וחינוך נהדרת מכל צוות העמותה.

בברכה,
שרון אבן-טוב
מנכ"ל עמותת קהילתיים